KURUMSAL

3 Boyutlu Baskı (Lenticular)

3d-lenticular  KURUMSAL 3d lenticular

“LENTİCULAR İNŞAAT İHRACAT İTHALAT  L.T.D. ŞTİ.Ürün yelpazesini sürekli genişleten, 90’a yakın uygulama alanlarıyla sektörlerin bütün ihtiyacını karşılamaktadır. Yüksek kalite ve yüksek müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir.

LENTİCULAR Firması Olarak dış mekanlarda kullanılacak alanlara göre 4 farklı malzeme kullanmaktayız.Baskı tekniklerimiz ve dizayn konusunda  kaliteyi korumak ve daha üst seviyeye çıkarmak için yaptığımız işlere çok önem vermekteyiz. Kendimizi sürekli yenileyip , farklı malzemeler ile ürün yelpazemizi hergün genişletmekteyiz.

  3D Lenticular Teknolojisi ile 3d boyutlu dekorasyon  ve 3d Reklam işlerinde oldukça başarılı işlere imza atmaya devam etmekteyiz.Bunu bir adım daha ileri götürmek için “Zafer Kaplan Yapı Dekorasyon” ile  birleşerek 1000 metre kare showroom ve baskı merkezimize sizleri beklemekteyiz.

“LENTİCULAR” firması  olarak kaliteli ürünü en iyi hizmetle  en uygun fiyata sunmayı prensip edinen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluştur.

“LENTİCULAR İNŞAAT İHRACAT İTHALAT  L.T.D. ŞTİ.”nin öncelikli misyonu; pazarlama ve teknik departmanlardaki eğitimli ve uzman kadrosuyla, yurt içinde ve yurt dışındaki müşterilerine samimi, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Bizimle çalışan büyük, küçük ölçekli her marka bizim için sadece müşteri değil, aynı zamanda partnerimizdir.3d lenticular İşimize büyük bir keyifle sarılıyoruz. 3d Lenticular çok fazla ilgi gören bir teknoloji olup Türkiye de  kişiye özel 3D Lenticular çalışmaları yapmaktayız.

Değerlerimiz

 

Dürüstlük
İş ortaklarımız olan müşterilerimiz, tedarikçilerimiz,de dürüstlüğe büyük önem veriyoruz.Bu özelliğimiz ile herkes tarafından güven duyulan bir firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz. İsmimizi daha iyi noktalara taşımak için her düzeyde iletişime açık olan inancımızdan hiçbir zaman ödün vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Güvenilirlik
Geçmişimiz, daima yarının bir başlangıcıdır” düşüncesi ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz

Yenilikçilik
Hayal gücü, merak ve keşfetme arzusuna sahip çalışanlarımız ile daima en yeni teknolojileri takip etmek gelişimimizin temelini oluşturuyor. Sorun çözmek ve iş bitirmek için yararlı fikirler üretme becerisi, sürekli kendini geliştirebilme ve güncel kalabilme çabası ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, Kısa sürede çözüp, Beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet ile karşılamak için en üst düzeyde çaba harcıyoruz.