Lenticular Baskı

3d Lenticular Baskı , optik bir yanılsama yaparak bir kaç  görüntünün derin yada (üç boyutlu) yada hareketli olarak algılanmasını sağlayan bir materyaldir.

Lenticular Pvc  ve poliester karışı bir malzemedir. Lenticular 3d gözlük olmadan görüntülenmesini sağlar. 3d Lenticular, teknolojiye dayanan mercekte yazdırılan görüntülerde derinlik hissi verir sol ve sağ göz görüntüleri ayırmak için kullanılır. Lense değişik açılardan bakıldıgında, farklı fotoğraflar veya derinlik görmek mümkün olur.
Lenticular uygulama alanlarında, basılıcak ürünlere göre doğru lenticular malzeme
seçilmesi gerekmektedir. Lenticular tabaka olarak üretilir. Lenticular baskı sistemi uv ofset veya uv dijital olarak yapılır. Baskı öncesi ve baskı sonrası işin en önemli aşaması olarak bilinir. Lenticular ürünlerinde bazı firmalar kağıta basıp Lenticular’a sıvama yapmaktadır. Bu kesinlikle önerilmeyen bir sistemdir, tutkalla sıvandığından sıcak ve soğukta açılmalar yapmaktadır,Doğru olan sistem ise Malzemeye Uv Baskı yapılmasıdır. Böylece yıllar boyunca lenticular ürününüz kalıcı bir şekilde korunur.

3D lenticular  ürünleri
3D Lenticular Baskı, görsellerinize 3D derinlik, değişen görüntü veya hareketli efektler veren bir baskı çeşididir. 3D Lenticular Baskı, hedef kitlenizde müşterilerinizde ve gerçek müşterilerinizde kullanabileceğiniz kalıcı ve etkili bir promosyon malzemesidir. Kullanım alanı çok çeşitlidir.
3D Lenticular baskı ile yapılabilecek ürünler, 3 boyutlu tavan,3 boyutlu duvar panelleri,3 boyutlu poster,3 boyutlu asansör kabinleri,3 boyutlu tablo,3 boyutlu reklam,3 boyutlu tabela,3 boyutlu zemin, 3D mousepad, 3D bardakaltı, 3D poster, 3D kitap ayracı, 3D davetiye, 3D wobbler,3D dergi kapağı, 3D stand, 3D takvim, 3D takvimkart, 3D taso, 3D sticker, 3D ürün etiketleri, 3D tekstil etiketi, 3D defter kapağı, 3D amerikan servis, 3D cetvel, gibi birçok şey yapmak mümkün bunlar sadece bazıları…
 3-boyutlu-baski  Lenticular Baskı 3 boyutlu baski
About the Author:


Sorry, the comment form is closed at this time.