3 Boyutlu Tavan

3 BOYUTLU TAVAN  VE ZEMİN KAPLAMA

Artık 3 boyutlu nesnelere bakmak için 3D gözlük takmanıza gerek kalmıyor. 3 boyutlu dekorasyonda önemli olan üçüncü boyutu gözlüksüz görmek için 3d lenticular ürünlerle tanışma vakti.

3D lenticular baskı tekniği ile 3 boyutlu tavan ve 3 boyutlu zemin kaplama ile  iş yerlerinizde ve ofislerinizde de uygulamaya geçmiş bulunmaktayız.3 Boyutlu  Tavan tasarımları evinizde, ofisinizde veya otellerde dikkat çekici bir uygulamadır. 3 boyutlu baskıda en çok kullanılan 3 boyutlu baskı efekti 3D (Depth)yani derinlik efektidir. 3 boyutlu zemin kaplamalarınıda genellikle Otel,Asansör zeminleri,iş yerleri, Avm, Otel ve ofislerinizde uygulamaktayız.  Zemine uygulandığından ziyaretçinizin hayran kaldığı derinlik efekti ile sanki içindeymiş gibi hissettikleri En yaygın 3 boyutlu baskı çeşitlerindendir.Aşağıda 3 boyutlu yapmış olduğumuz örneklerden bazıları.

3 boyutlu zemin kaplama dekorasyon ve mimari alanda da çok kullanılan bir ürün  olmayı başarmıştır. 3 boyutlu zemin kaplama piyasada yapılan epoksi zemin kaplamalarından tamamen farklıdır. 3 boyutlu zemin kaplamalarda resimler  gerçekten dışardaymış etkisini vermketedir.Epoksi zemin kaplaması ile 3d lenticular zemin kaplaması tamamen birbirinden farklı malzemelerdir.

Türkiye’de 3 Boyutlu zemin kaplama ( 3D Lenticular zemin kaplaması) özellikle asansörlerde başta olmak üzere 2010 yılından bu yana firmamız tarafından seri bir şekilde üretilmektedir. Kendini bir adım öne çıkarmka istiyen firmalar için oldukça gösterişli bir üründür.

3 boyutlu zemin kaplama da (3d lenticular zemin kaplama) neredeyse istediğiniz hertürlü çalışmayı siz değerli müşterilerimiz için 3 boyutlu hale getirmekteyiz.

3d Lenticular Malzeme  kalınlığı 4 mm ile mükemmel bir 3d derinlik etkisi vermektedir. 3D Lenticular baskı yapıldıktan sonra üzerine temperli cam Yaparak çizilme ve kırılma olasılığı tamamen ortadan kalkmış oluyor.Bu sayede istediğiniz yerlerde 3 boyutlu zemin kullanabilirsiniz.